AUTOŠKOLA RETROVIZOR
Hrgovići 69 - JARUN
Radno vrijeme: 10:00 - 20:00h
INFORMACIJE: 01/3831209 099/5222333Autoškola RETROVIZOR, Zagreb Ispis

 

  Autoškola RETROVIZOR Zagreb 

Autoškola RETROVIZOR nalazi se u Zagrebu, na Trešnjevci, u kvartu JARUN, donedavno u poslovnim prostorima crkve Sveta Mati Slobode a odnedavno se.nalazimo na novoj adresi, u istom kvartu 100 metara dalje prema jezeru, Hrgovići 69 - ulaz iz ulice Lovre Ratkovića. Preko puta nas je dućan Müller, slastičarnica Krešimir, stanica Hitne pomoći, dječji vrtićpark...

Naši polaznici dolaze s područja koje obuhvaća jugozapadni dio grada Zagreba - Trešnjevku jug, odnosno kvartove Jarun, Vrbani, Prečko, Rudeš, Srednjaci, Knežija, Gredice, a dolaze i iz susjednih kvartova Špansko, Malešnica, Ljubljanica, Voltino...

Zašto odabrati Autoškolu RETROVIZOR?  

Uz to što nastojimo slijediti europske standarde obuke vozača mi u našoj školi njegujemo i personaliziran odnos prema našim polaznicima, ako nam je netko povjerio da ga pratimo u jednom važnom dijelu njegova života - a vozačka je za cijeli život, mi to cijenimo i obavljamo s entuzijazmom i  odgovornošću. 

Autoškola RETROVIZOR od 2001. godine uspješno osposobljava buduće vozače. Budite i Vi među njima!

boi-zvono Novi tečaj počinje 16.12.2019.boi-zvono

Upišite se sada a predavanja slušajte pod zimskim praznicima!                

 xmas puppies

Što Vam nudimo: 

Multimedijalna nastava

- nastava putem računala

- najnoviji priručnici i pripremni testovi

 

Stručni djelatnici s dugogodišnjim iskustvom

- naši rezultati najbolje govore o nama, raspitajte se 

- provjerite relevante statističke podatke kod stručne organizacije

 

Predispitne provjere znanja

- prije pristupanja svim ispitima Vaše se znanje dodatno provjerava

 

Obuka se prilagođava Vama

- termini prilagođeni polaznicima (dopodne, popodne, navečer)

- individualni pristup 

 

Povoljne cijene i obročno plaćanje

- obročno plaćanje školarine putem uplatnica 

- kartice do 12 rata, potrošački kredit do 60 rata

administraciju oko tečaja Prve pomoći u Crvenom križu obavlja autoškola besplatno 

 

Dani otvorenih vrata

- dođite i upoznajte našeg predavača i instruktore

- poslušajte predavanje, prolistajte priručnike

- razgledajte naša vozila za obuku

 

Dog Friendly   

 - prva i možda jedina Dog Friendly autoškola   

- dođite na upis sa svojim kućnim ljubimcem i darujemo Vam jedan besplatni sat obuke iz vožnje 

Ovo su naši ljubimci, i Vaši su dobrodošli!

 beti u skoli 04  betilola  lola2 

VAŽNO! OBAVIJEST O PROMJENI ROKA VAŽENJA LIJEČNIČKOG UVJERENJA KOD IZDAVANJA VOZAČKE DOZVOLE - Dana 14. siječnja 2019. stupio je na snagu Pravilnik o vozačkim dozvolama (NN 2/19), kojim se propisuje da prilikom izdavanja vozačke dozvole temeljem položenog vozačkog ispita uz zahtjev za izdavanje vozačke dozvole prilaže se uvjerenje o zdravstvenoj sposobnosti za upravljanje vozilima koje ne smije biti starije od 15 MJESECI (do sada 6 mjeseci).

 

  • Please make sure that you have installed Adobe Flash Player on your computer. After installing the plugin "refresh" your browser.